Üniforma Sponsorluğu ve Alan Giydirme

 

Seçilecek lokasyondaki tüm vale personelinin mevsim şartlarına göre bere, mont , eldiven, t-shirt , pantolon vb. ürünlerin reklam alanlarına logo veya kampanya sloganı basımı, mobo, duba giydirmeleri ve müşterilerinize indirimli veya ücretsiz vale hizmeti sunulması.Araç İçi Promosyon Ürün ve Broşür Yerleştirme

 

Seçilecek lokasyondaki vale personelinin promosyon ürün, ürün numuneleri ve broşürlerinizi araç içerisine yerleştirmesiyle gerçekleştirilmektedir.

İndirim kuponu veya promosyonlarınızı hedef kitleye ulaştırarak, dijital dönüşümlerin takibinde farklı çözümler de sunmaktadır.

Böylelikle; e-ticaret dönüşümleri ya da anketleriniz başarıya ulaştırılır.


Bekleme Alanı Promosyon Ürün ve Broşür Dağıtımı

 

Seçilecek lokasyondaki vale personelinin bekleme alanlarında promosyon ürün, ürün numuneleri ve broşürlerinizi dağıtmasıyla gerçekleştirilmektedir.


Vale Noktaları ve Çevresinde Ürün Tanıtımı

 

Seçilecek lokasyondaki vale noktalarının bulunduğu alanlarda ve çevresinde ürün, araç veya lansman çalışmalarının yapılması.


Vale Kartı Üzeri Tanıtıcı Reklam

 

Vale personelinin gelen müşteriye bilgi fişi ve vale kartı üzerinde, indirim kuponunuzu veya tanıtıcı reklamınızı teslim etmesiyle gerçekleşmektedir. Ve Birlikte Hazırlayacağımız Markanız Özelinde Ürün ve Projeler…